Live Cooking

Jedlá z tohto konceptu sú pripravované v závodnej reštaurácii priamo pred zákazníkmi. To zaručuje ich čerstvosť a zároveň príjemný zážitok pre zákazníkov pri sledovaní profesionálneho kuchára pri varení a servírovaní.

img

LIVE COOKING je zábava

Pre zákazníkov máme na výber viacero obľúbených konceptov, ktoré v priebehu týždňa odporúčame striedať.  

Ideálnu schému nasadzovania Vám navrhneme, prípadne si sami vyberiete z konceptov, ktoré najviac vyhovujú preferenciám a skladbe Vašich zamestnancov.

Preferujete medzinárodné receptúry alebo radšej tradičné už rokmi overené a udomácnené špeciality? Je to na Vás. My Vám budeme iba garantovať vysokú kvalitu realizácie a zachovanie autenticity všetkých ponúkaných receptúr.

Ako? Napríklad aj tým, že nepoužívame polotovary, ani si prácu neuľahčujeme rôznymi skratkami. Jednoduchým príkladom je cesto na pizzu, ktoré si od základu pripravujeme podľa overenej receptúry v našich kuchyniach.

Opýtajte sa našich zákazníkov ako im chutí. Vraj je lepšia ako v rôznych pizzeriách. Neveríte? Pozývame Vás ochutnať. Momentálne na našich prevádzkach pečieme čerstvú, voňavú pizzu každý utorok a štvrtok, a stále sa našim zákazníkom neobjedla, naopak patrí medzi najobľúbenejšie Menu.