Aplikácia Aproxima

Treba ísť s dobou a tak aj naša aplikácia Aproxima dostala nielen nový šat, ale aj technológiu.

img
  • Ako Vám DNES chutilo?
  • Boli sme na VÁS milí?
  • Máte nejaký NÁPAD na vylepšenie?
  • Chcete mať k dispozícii aktuálny JEDÁLNY lístok?

Novú aplikáciu už nie je potrebné si sťahovať do mobilu, pretože je plne funkčná ako webová stránka, ktorú si viete jednoducho pridať na svoju plochu, pričom sa následne správa ako samostatná aplikácia. 

Do svojho vyhľadávača napíšte: app.aproxima.sk a inštalujte.

INFORMÁCIE O APLIKÁCII

Prostredníctvom aplikácie Aproxima môžete on-line hodnotiť jedlo, personál a všetky služby, ktoré Vám poskytujeme alebo nahlásiť poruchu na niektorom z našich automatov. Môžete nám napísať aj rôzne postrehy, pripomienky a podnety. Konkrétne a konštruktívne hodnotenia a príspevky nám pomôžu zlepšovať naše služby a prispievať tak k Vašej spokojnosti.

Vďaka aplikácii máte vždy po ruke aktuálny jedálny lístok, a máte prístup ku všetkým novinkám, akciám a informáciám, ktoré Vám budeme pravidelne sprostredkovávať.

KDE SA DÁ STIAHNUŤ

Aplikáciu si nemusíte sťahovať, ak ju však chcete mať v mobile, tak ako našu starú, potom jednoducho oskenujte nasledovný kód cez Váš mobil a otvorte si našu webovú verziu aplikácie, ktorú sme pre vás modernizovali.

Web app

AKO SA PRIHLÁSIŤ

Do aplikácie sa prihlásite veľmi jednoducho. Stačí sa iba zaregistrovať a potvrdiť registráciu overovacím kódom zo zaslanej sms. Pravdivým vyplnením údajov nám pomôžete lepšie spracovať Vaše pripomienky, pracovať cielene na vylepšeniach a posielať Vám aktuálne informácie, ktoré budú určené priamo pre Vás. Žiadne z vyplnených údajov nebudú ďalej použité a riadia sa platným zákonom o ochrane osobných údajov.

Dôležité je vybrať si prevádzku, v ktorej sa stravujete! Informácie a Jedálny lístok sú odlišné a medzi prevádzkami nie je možné prepínať.

HODNOTENIE SLUŽIEB

Napíšte nám svoj názor na naše jedlo, personál, služby, prípadne nám pošlite Vaše postrehy a návrhy. Dôležité je posielať konkrétne a konštruktívne hodnotenia a príspevky, pretože iba tie nám pomôžu zlepšovať naše služby a prispievať tak k spokojnosti VÁS - našich zákazníkov.

JEDÁLNY LÍSTOK

K dispozícii máte aktuálny jedálny lístok. Jedálny lístok pripravujeme na celý týždeň vopred. Vybrať si z našej ponuky môžete večer pri telke a tak sa sami rozhodnúť, či si radšej zbalíte do práce so sebou svačinu :)

ODHLÁSENIE Z APLIKÁCIE

Odporúčame Vám neodhlasovať sa z aplikácie, pretože by ste tak potom stratili informácie o zmenách, správach či aktualitách. V každom prípade je to na Vás a môžete sa kedykoľvek odhlásiť v menu aplikácie. 

Galéria

História APROXIMA

čítať viac