Schaeffler Skalica

Pre spoločnosť SCHAEFFLER Skalica spol. s r.o. poskytujeme služby spoločného stravovania už od roku 2008. Od začiatku varíme z čerstvých a kvalitných surovín a z tohto zámeru sme doteraz neustúpili.

O spokojnosť našich zákazníkov, ktorí sa stravujú v jedálni, sa stará denne viac ako 60 zamestnancov. Naši kuchári sú profesionáli, ktorí sa stále vzdelávajú vo svojom odbore. Sledujú aktuálne gastronomické trendy a nové technologické postupy, aby vedeli vždy uspokojiť i tie najnáročnejšie požiadavky našich zákazníkov.

Varíme klasické jedlá, no i rôzne špeciality. V našom jedálničku nájdete i špeciálne pripravované Zdravé, FIT Menu, ktoré je pripravované pod dohľadom nutričného špecialistu.

Týždenne ponúkame kebab, grilované špeciality, vynikajúce burgery či Pizzu. Denne dopekáme čerstvé voňavé pečivo, pripravujeme rôzne dezerty a ponúkame i fresh nápoje. Môžete si vybrať i z doplnkového sortimentu, ktorý máme v aktuálnej ponuke.

Tieto podstránky sme pripravili pre našich hostí, ktorí sa stravujú v jedálni SCHAEFFLER Skalica. Nájdete tu aktuálny jedálny lístok, našu ponuku, rôzne oznamy a novinky týkajúce sa priamo prevádzky jedálne, aby ste vedeli na čo sa môžete v najbližšej dobe tešiť.

Našim cieľom je Vaša spokojnosť! Robíme všetko pre to, aby ste sa u nás každý deň nie len chutne a výživne najedli, ale aby ste sa u nás i príjemne cítili a odchádzali od nás spokojní.

Tešíme sa na Vašu návštevu!